emhagrafika

Svatební web

Hlavní text, který není vidět celý je přesně v uprostřed, takto jsem to chtěla umístit proto, že ráda nabízím iniciály jmen do levého rohu v kontrastní barvě a písmem které se hodí jak k úvodnímu obrázku.

svatební weby nemusí být rozsáhlé, mají informovat kamarády i rodinu co je vám blízké a jak bude svatba vypadat - vyhnete se tak neustálému dotazavání - jen odkážete na svůj web. Toto je stále úvodní strana. Zde krásná fotka z dovolené, trochu upravená :)

Stále úvodní strana - na tomto webu jsme střídali bílou plochu s vlstními texty a fotkami s profesio-nálními fotografiemi na pozadí nadpisů. Vypadá to efektivně a slavnostně.

Rolujeme ještě dolů úvodní stranou - fotky ze společných chvil dodají na romantičnosti...


Web obsahoval ještě jednu stránku, byla uvedená v menu nahoře a zde na konci úvodní stránky je ještě odkaz. Stránka obsahovala údaje, které by mohly identifikovat zúčastněné osoby. Datum svatby i název kostela je pro účely tohoto webu také pozměněn ze stejných důvodů. Na webu se později objevila ještě jedna stránka ze svatby s rozsáhlou galerií fotek z mobilů. Web byl dostupný 2 měsíce před svatbou a 4 měsíce po svatbě.


Jednoduchý svatební web je hotový za jeden večer, práce trvá asi hodinu a půl včetně vyhledávání profesionálních fotografií. Případné další změny samozřejmě další poplatky, ovšem fotky ze svatby si budete umět vložit sami :)

emhaweb